Pistosaha
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Boschin pistosaha, jossa sahanterän vaihto onnistuu helposti ja ilman työkaluja Bosch SDS -järjestelmän avulla.
Rakenne
Pistosaha sankamallisena.
- Suuret tehoreservit myös kovissa ja paksuissa palkeissa tehokkaan ja ylikuormitusta kestävän 780 W:n moottorin ansiosta.
- Erittäin vankka ja taivutusjäykkä pohjalevy raskaaseen käyttöön.
Toimitussisältö
Sisältää 1 kpl sahanterän, suojakannen, liukukengän, pölynpoistoadapterin, imusuuttimen, kuljetuslaukun.
Malli
Bosch-pistosaha, jossa sahanterän vaihto onnistuu helposti ja ilman työkaluja Bosch SDS -järjestelmän kautta.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Saha |
|---|---|
| Paino | 2.7 kg |
| Valmistajan merkintä | GST150BCE |
| Energiansyöttö | Verkkokäyttöinen |
| Tehonkulutus | 780 W |
| Maksimitärinät standardin mukaan | 7,0 m/s2 |
| Pakkaus | Kuljetuslaukku |
| Suurin sahaussyvyys puussa | 150 mm |
| Heiluriliike | 4x |
| Sopivat pistosahanterät | 588400 − 588551 |
| Suurin sahaussyvyys teräkseen | 10 mm |
| Jiiriasetus | kyllä |
| Huomautus | Vankka |
| Työkalun vaihto ilman apuvälineitä | kyllä, SDS-järjestelmä |
| Toteutus | Jousen muotoinen |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 078200 |
|---|---|
| EAN | 3165140463560 |