Johdoton, kompakti vannesaha M18FBS85 M18fbs85
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Milwaukee
- Tuotenumero
- G078205M18FBS85
- Varastotilanne
- 2kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
Rakenne
Kompakti, tehokas FUEL™-akkukäyttöinen vannesaha hiiliharjattomalla POWERSTATE™-moottorilla mobiiliin sahaamiseen ja parannettuun käsiteltävyyteen.
- Helppo ja työkaluton sahanterän vaihto.
- Portaaton vannennopeuden säätö nopeuskytkimellä.
- Tukeva metallirakenne, metallikoukut.
- LED-valaistus leikkausalueelle.
Toimitussisältö
Sis. laturi, 2 kpl M18 B2 -akkuja, bimetallinen sahanterä 14 TPI, kuljetuslaukku.
Huomautus
Sopivat akut ja laturit löytyvät numeroista 073801–073840.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Saha |
|---|---|
| Pakkaus | Kuljetuslaukku |
| Vannesahan leveys | 13 mm |
| Vannesahanterän pituus | 898 mm |
| Nauhanopeus | 0–165 m/min |
| Akkukapasiteetti | 2 Ah |
| Paino | 6 kg |
| Valmistajan merkintä | M18FBS85-202C |
| Energiansyöttö | Akkukäyttöinen |
| Maksimitärinät standardin mukaan | < 2,5 m/s2 |
| Akun jännite | 18 V |
| Akkutyyppi | Litiumioni |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 2 |
| Suurin sahaussyvyys 90° | 85 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G078205M18FBS85 |
|---|---|
| EAN | 4058546293963 |