Akkukäyttöinen pyörösaha
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Huomautus
Sopivia vara-akkuja ja aloitussarjoja on saatavilla tuotenumeroista 073814 ja 073839.
Rakenne
Tehokas FUEL™-akkupyörösaha, jossa on harjaton POWERSTATE™-moottori.
- Kompakti ja ergonominen muotoilu nuppikahvalla.
- Integroitu pölynpoistoliitäntä imujärjestelmän kytkemiseksi.
- Syvyys- ja jiirisahaus jopa 50°.
- Kestävä magnesiumsuojakupu, heilurisuojakupu ja pohjalevy.
Toimitussisältö
Sisältää laturin, kuusiokoloavaimen, 18-hampaisen HM-sahanterän, rinnakkaisohjaimen ja kuljetuslaukun (HD-box).
Huomautus
Sopivia pyörösahanteriä löytyy tuotenumeroista 078212, koko 18.
Toimitussisältö
Sis. akun, laturin, kuljetuslaukun.
Huomautus
Sopivia vara-akkuja ja latureita on saatavilla numeroista 073801–073840.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Saha |
|---|---|
| Sahanterän reiän ⌀ | 20 mm |
| Sopiva akkumerkki/akkutyyppi/jännite | Milwaukee tyyppi B 12 V |
| Akkukapasiteetti | 4 Ah |
| Paino | 2.7 kg |
| Valmistajan merkintä | M12CCS44-402C |
| Enimmäiskierrosluku: | 3600 min-1 |
| Energiansyöttö | Akkukäyttöinen |
| Maksimitärinät standardin mukaan | < 2,5 m/s2 |
| Pakkaus | Järjestelmälaukku (HD = Heavy Duty) |
| Sahanterän ⌀ | 140 mm |
| Akun jännite | 12 V |
| Akkutyyppi | Litiumioni |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 2 |
| Toteutus | Käsipyörösaha |
| Suurin sahaussyvyys 90° | 44 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 078207 |
|---|---|
| EAN | 4002395262816 |