Akkukäyttöinen puukkosaha ilman akkua BUS18SBL
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Erittäin kompakti 18 V:n akkukäyttöinen puukkosaha. Sub-compact-malli tekee työskentelystä miellyttävää – myös yhdellä kädellä.
- Työkaluton sahanterän pikavaihtojärjestelmä.
- Kompakti harjaton 18 V:n moottori.
- LED-valaistus.
Toimituksen sisältö
Ilman akkua ja laturia, laatikossa.
Ohje
Sahanterät löytyvät numerosta 588600 alkaen.
Sopivat akut ja laturit löytyvät numeroilla 073841 – 073850.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Saha |
|---|---|
| Sopiva akkumerkki/akkutyyppi/jännite | AEG tyyppi AS 18 V |
| Paino | 1.75 kg |
| Valmistajan merkintä | BUS18SBL-0 |
| Energiansyöttö | Verkkokäyttöinen |
| Työkalun vaihto ilman apuvälineitä | kyllä |
| Akun jännite | 18 V |
| Akkutyyppi | Litiumioni |
| Iskunpituus | 23 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G078216BUS18SBL |
|---|---|
| EAN | 4058546374563 |