Akkupuukkosaha ilman akkua.
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Tehokas akkukäyttöinen puukkosaha, jossa on pieni paino ja kulmaan asetettu Softgrip-kahva korkeaa työskentelymukavuutta varten.
- Hiiliharjaton moottori nopeaan työskentelyyn ja maksimaaliseen tehokkuuteen.
- Työkaluton säädettävä syvyysrajoitin.
- Vario (V) -elektroniikka materiaalinmukaiselle iskuluvulle.
- Sahanterää voidaan kääntää 180° mukavaa yläpuolista työskentelyä varten.
- Metabo Quick sahanterän vaihtoon ilman työkaluja.
- Kytkettävä heiluriliike.
Etusi
Akkujen 100 % yhteensopivuus – koskee kaikkia valmistajia.
Kaikki CAS-partnerien 18 V -laitteet ja akkupaketit ovat 100 % yhteensopivia keskenään. CAS tarkoittaa Cordless Alliance System -järjestelmää.
Toimitussisältö
Ilman akkua ja laturia, pahvilaatikossa.
Huomautus
Sopivat akut ja laturit löytyvät nro 073870 – nro 073890.
Puukkosahanteriä saatavana alkaen nro 588600.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Saha |
|---|---|
| Sopiva akkumerkki/akkutyyppi/jännite | CAS-tyyppi 18 V |
| Moottorin rakenne | harjaton |
| Paino | 3 kg |
| Valmistajan merkintä | SSEP 18 L BL |
| Energiansyöttö | Akkukäyttöinen |
| Maksimitärinät standardin mukaan | 14.5 m/s2 |
| Työkalun vaihto ilman apuvälineitä | kyllä |
| Akun jännite | 18 V |
| Akkutyyppi | Litiumioni |
| Iskunpituus | 32 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 078223 |
|---|---|
| EAN | 4061792250253 |