Akkupistosaha 71360561 71360561
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Kestävät ja yleiskäyttöiset pistosahat, joissa on metallinen vaihdekotelo ja ylikuormitussuoja.
Huomautus
Sopivat akut ja laturit löytyvät numeron 073851 – numeron 073866 alta.
Rakenne
Akkukäyttöinen pistosaha metallille ja puulle. Optimaalinen hallinta kapean kahvan ansiosta tarkkoihin leikkauksiin. Kierrosluku ja heiluriliike ovat säädettävissä.
Rakenne
Kestävät ja monikäyttöiset pistosahat metallisella vaihdekotelolla ja ylikuormitussuojalla.
Huomautus
Sopivat akut ja laturit löytyvät kohdista nro 073851 – nro 073866.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Saha |
|---|---|
| Pakkaus | Järjestelmälaukku (L-Boxx) |
| Sopiva akkumerkki/akkutyyppi/jännite | Bosch 18 V |
| Paino | 2.1 kg |
| Valmistajan merkintä | F-IRON Jig 26 AS |
| Energiansyöttö | Akkukäyttöinen |
| Maksimitärinät standardin mukaan | 8,1 m/s2 |
| Suurin sahaussyvyys puussa | 150 mm |
| Heiluriliike | 4-portainen |
| Suurin sahaussyvyys teräkseen | 12 mm |
| Jiiriasetus | kyllä |
| Huomautus | Pieni kahvan ympärysmitta |
| Työkalun vaihto ilman apuvälineitä | kyllä |
| Toteutus | sauvamalli |
| Akun jännite | 18 V |
| Akkutyyppi | Litiumioni |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 0 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G07821071360561 |
|---|---|
| EAN | 4014586900315 |