Metallitasohöylä PFM17 Pfm17
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
- Nopea, siisti hitsausroiskeiden poisto yhdellä työvaiheella uudella metallitasohöylällä.
- Tasohöyläys tuottaa pieniä metallilastuja (ei terveydelle haitallista metallipölyä).
- One touch -säätö: patentoitu, työkaluton jyrsintäsyvyyden säätö 0,1 mm:n askelin.
- Valmis käyttöön muutamassa sekunnissa työkaluttoman magneettisen ohjainkiskon ansiosta (50 cm pitkä, jatkettavissa).
- Helppo ja mukava teräpalojen vaihto jyrsinpäähän.
- Kapea otekohdan muotoilu ja suuri, työkaluttomasti säädettävä kahva turvalliseen ja tasaiseen ohjaukseen.
- Vario-Tacho-Constamatic (VTC) -täysaaltosähköelektroniikka säätöpyörällä materiaalikohtaisille kierrosluvuille, jotka pysyvät kuormituksessa vakiona.
- Elektroninen pehmeä käynnistys ja uudelleenkäynnistyssuoja.
- Mukana metaBOX, älykäs ratkaisu kuljetukseen ja säilytykseen.
Toimitussisältö
- Magneettinen ohjainkisko (50 cm pitkä)
- 3 yleiskäyttöistä kovametallista vaihtoterää
- Sankakahva
- Ruuvimeisseli Torx-ruuveille 15
- Ruuvimeisseli SW 4 T-kahvalla
- U-avain SW 10
- metaBOX 280 l
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Jyrsin |
|---|---|
| Pakkaus | Metabox |
| Paino | 4.6 kg |
| Energiansyöttö | Verkkokäyttöinen; Verkkokäyttöinen; Verkkokäyttöinen |
| Tyhjäkäyntikierrosluku | 8000 - 12600 min-1 |
| Kaapelin pituus | 3,6 m |
| Äänenpainetaso | 91 dB(A) |
| Jyrsintäsyvyyden asteittainen säätö | 0.1 mm |
| Äänitehotaso (LWA) | 102 dB(A) |
| Virtakytkin | kyllä |
| Nimellisjännite | 230 V |
| Teho | 1700 W |
| Maksimitärinät standardin mukaan | 4,1 m/s2 |
| Pakkaus | Metabox |
| Akseliteho | 970 W |
| Pehmokäynnistys | kyllä |
| Uudelleenkäynnistyksen esto | kyllä |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G078162PFM17 |
|---|---|
| EAN | 4061792210349 |