Kulmaporakone 720551 720551
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Fein-kulmaporakone −
- Vaihteistopään korkeus vain 96 mm poraistukka mukaan lukien, kulmamitta 17 mm.
- Integroitu virtakytkin, jossa oikea-/vasenkätisen pyörimissuunnan valitsin, takaa mukavan käytön.
- Kartiokiinnitys pora-akselille takaa tarkan pyörinnän.
- Kompakti vaikeapääsyisissä paikoissa tehtäviin töihin.
- Portaaton elektroninen kierrosluvun säätö herkkään porauksen aloitukseen.
Toimitussisältö
Sis. 1 erikoismallinen hammaskehäistukka, 0,8−10 mm.
Huomautus
Sopivia kierreporaimia saatavilla alkaen nro 114000.
Etu
Vaikeapääsyisissä paikoissa tehtäviin töihin.
Rakenne
Fein-kulmaporakone −
- Vaihdelaatikon korkeus vain 96 mm poraistukka mukaan lukien, kulmamitta 17 mm.
- Integroitu virtakytkin, jossa oikea-/vasenkäynnin vaihtokytkin, takaa mukavan käytön.
- Kartiokiinnitys pora-akselille, mikä varmistaa tarkan pyörinnän.
- Kompakti ahtaissa paikoissa tehtäviin töihin.
- Portaaton elektroninen kierrosluvun säätö herkkää porauksen aloitusta varten.
Toimitussisältö
Sis. 1 erikoisrakenteinen hammaskehäistukka 0,8–10 mm.
Huomautus
Sopivia kierreporaimia on saatavana alkaen nro 114000.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Porakone |
|---|---|
| Paino | 1.5 kg |
| Valmistajan merkintä | WBP10 |
| Energiansyöttö | Verkkokäyttöinen |
| Tehonkulutus | 500 W |
| Maksimitärinät standardin mukaan | < 2,5 m/s2 |
| Sopii materiaalille | Teräs; teräs; teräs |
| Spiraaliporan maks. ⌀ puuhun, 1. vaihde | 25 mm |
| Poraistukan kiristysalue | 0.8 - 10 mm |
| Istukan kiinnitys | B10 |
| Suurin kierreporan ⌀ teräksessä, 1. vaihde | 10 mm |
| Enimmäiskierrosluku: | 0 - 1830 min-1 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G075120720551 |
|---|---|
| EAN | 4014586878843 |