Kierteytyskone enintään M10
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Ominaisuudet
- Elektroninen kierrosluvun säätö varovaiseen kierteytyksen aloitukseen.
- Tehokas käynti luotettavaan työskentelyyn.
- Sisäänrakennettu pyörimissuunnan vaihto nopealla paluukäynnillä.
- FEIN sensitiivinen kahva mukavaan ja turvalliseen työskentelyyn.
- Integroitu virtakytkin helppoon käsittelyyn.
Toimitussisältö
Ilman poraistukkaa. Sis. lisäkahvan. Työhön tarvitaan hylsyistukka (nro 075580 koko 063012) tai leukistukka (nro 075580 koko 019009).
Ominaisuudet
Virtalähde 220 V.
Rakenne
- Elektroninen kierrosluvun säätö kierteytyksen varovaiseen aloitukseen.
- Tehokas käyttö luotettavaan työskentelyyn.
- Sisäänrakennettu pyörimissuunnan vaihto nopealla paluukäynnillä.
- FEIN Sensitiv-kahva mukavaan ja turvalliseen työskentelyyn.
- Integroitu virtakytkin helppoon käsittelyyn.
Toimitussisältö
Ilman poraistukkaa. Sis. lisäkahvan. Työskentelyyn tarvitaan holkki-istukka (nro 075580 koko 063012) tai leukaistukka (nro 075580 koko 019009).
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Kierretappauskone |
|---|---|
| Pakkaus | Kuljetuslaukku |
| Paino | 1.6 kg |
| Valmistajan merkintä | GWP 10 |
| Energiansyöttö | Verkkokäyttöinen |
| Tehonkulutus | 450 W |
| Maksimitärinät standardin mukaan | < 2,5 m/s2 |
| Enimmäiskierrosluku: | 0 - 450 min-1 |
| Suurin kierretapin ⌀ teräksessä | M10 |
| Työkalukiinnike | B12 |
| Pakkaus | Kuljetuslaukku |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 075550 |
|---|---|
| EAN | 4014586881256 |