Kompakti rengasjyrsinkone 72732361 72732361
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Erittäin pieni ja kevyt 1-vaihteinen kompakti magneettinen rengasjyrsinkone, jossa minimaaliset ulkomitat työskentelyyn ahtaissa tiloissa työpajassa ja rakennustyömaalla.
- Kiinteä poramoottori työskentelyyn ahtaissa tiloissa.
- Tilaa säästävä kaksipuolinen käyttö räikkäavaimella.
- Optimaalinen näkyvyys porauskohtaan.
- Erinomainen pinolin syöttö, leikkuusyvyyteen asti 35 mm.
Toimitussisältö
Sisältää 1 kpl räikkäavaimen 1/2", hylsyjatkon 1/2", jäähdytysnestepumpun, kiristyshihnan, lastukoukun, keskiöintitapin, kosketussuojan, lisäkahvan, kuusiokoloavaimet 5 mm, T-kahvalliset kuusiokoloavaimet 5 mm, L-Boxx.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Magneettiporakone |
|---|---|
| Pakkaus | Järjestelmälaukku (L-Boxx) |
| Kierrepora-⌀ enintään teräkseen | 16 mm |
| Magneettijalan pituus | 175 mm |
| Magneettijalan leveys | 80 mm |
| Suurin upotushalkaisija | 32 mm |
| Suurin reikäsahan ⌀ teräksessä | 36 mm |
| Suurin kierretapin ⌀ teräksessä | M12 mm |
| Paino | 8,5 kg |
| Valmistajan merkintä | KBC 36 MAGFORCE |
| Energiansyöttö | Verkkokäyttöinen |
| Tehonkulutus | 1200 W |
| Korkeus | 169 mm |
| Työkalunpitimen muoto | Weldon |
| Työkalunpitimen mitat | 19 mm (3/4 tuumaa) |
| Enimmäiskierrosluku: | 130 - 520 min-1 |
| Pakkaus | Järjestelmälaukku (L-Boxx) |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G07652772732361 |
|---|---|
| EAN | 4014586897356 |