Johdoton magneettiporakone M18FMDP M18fmdp
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Milwaukee
- Tuotenumero
- G076528M18FMDP
- Varastotilanne
- 6kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
Johdoton magneettinen reikäsydänporakoneRakenneM18 FUEL™ -akkukäyttöinen magneettinen reikäsydänporakone LED-valaistuksella.
- Reikäsydänporaus enintään 38 mm.
- 2-vaihteinen vaihteisto: optimoitu kierrosluku reikäsydänporaukselle (400 min-1) ja kierreporaamiselle (690 min-1).
- Vahva kestomagneetti, pitovoima 8890 N.
- Versio REDLINK PLUS™ -elektroniikalla, AUTOSTOP™.
- Integroitu magneettinen jäähdytysnestesäiliö.
Toimitussisältö
2 kpl M18 B5 -akkuja, M12-18 FC -laturi, kuljetuslaukku.
Huomautus
Sopivia HM-reikäsydänporia on saatavana alkaen nro 118782. Sopivat akut ja laturit löytyvät nrot 073801–073840.
Johdoton magneettiporakone
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Porakone |
|---|---|
| Pakkaus | Kuljetuslaukku |
| Kierrepora-⌀ enintään teräkseen | 13 mm |
| Magneettijalan pituus | 170 mm |
| Magneettijalan leveys | 65 mm |
| Suurin upotushalkaisija | 38 mm |
| Työisku | 146 mm |
| Suurin kalvimen ⌀ | 18 mm |
| Paino | 13.9 kg |
| Valmistajan merkintä | M18 FMDP-0C |
| Energiansyöttö | Akkukäyttöinen |
| Korkeus | 552 mm |
| Työkalunpitimen muoto | 19 mm Weldon |
| Enimmäiskierrosluku: | 400 - 690 min-1 |
| Porausyvyys | Keernapora terästä enintään 50 mm |
| Sopiva akkumerkki/akkutyyppi/jännite | Milwaukee tyyppi B 18 V |
| Akkukapasiteetti | 5 Ah |
| Pakkaus | Kuljetuslaukku |
| Akun jännite | 18 V |
| Akkutyyppi | Litiumioni |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 2 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G076528M18FMDP |
|---|---|
| EAN | 4002395136650 |