Poravasara 230 V PLH32XE Plh32xe
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Milwaukee
- Tuotenumero
- G075520PLH32XE
- Varastotilanne
- 6kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
Rakenne
- Kestävä poravasara pneumaattisella iskukoneistolla.
- SDS-plus-porakiinnitys.
- Kestävä metallinen vaihdekotelo.
- Oikea-/vasenkäynti, iskun pysäytys ja kierrosluvun elektroniikka.
Toimitussisältö
Sis. FIXTEC SDS-plus -adapterin, pikaistukan 1,5−13 mm, sivukahvan syvyysvasteella, porarasvan ja kuljetuslaukun.
Huomautus
Sopivat HM-iskuporakoneet ovat saatavana alkaen nro 787000. Sopivat vara-akut ja laturit ovat kohdassa nro 073851 − 073866.
Rakenne
Verkkokäyttöinen yhdistelmävasara suurella iskuenergialla, poraukseen betoniin enintään 32 mm. 4 m verkkojohto.
- FIXTEC-pikavaihtojärjestelmä työkaluttomaan vaihtoon SDS-Plus-kiinnityksen ja metallisen pikaistukan välillä.
- Kierroksen pysäytys kevyisiin metallitöihin.
- Turvakytkin suojaa käyttäjää ja konetta, jos pora juuttuu.
- AVS-tärinänvaimennusjärjestelmä.
Etu
Tärinänvaimennusjärjestelmä.
Rakenne
- Vankka poravasara pneumaattisella iskukoneistolla.
- SDS-plus-istukka.
- Kestävä metallinen vaihdekotelo.
- Oikea-/vasenkäynti, iskunpysäytys ja kierrosluku-elektroniikka.
Toimitussisältö
Sis. FIXTEC SDS-plus -adapterin, pikaistukan 1,5–13 mm, sivukahvan syvyysvasteella, porarasvaa ja kuljetuslaukun.
Huomautus
Sopivia HM-iskuporakoneita saatavilla alkaen nro 787000. Sopivat vara-akut ja laturit löytyvät kohdasta nro 073851–073866.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Iskuporakone |
|---|---|
| Kierrepora-⌀ enintään teräkseen | 16 mm; 16 mm; 16 mm |
| Suurin kierrepora-⌀ puussa | 40 mm; 40 mm; 40 mm |
| Suurin kierrepora-⌀ betonissa | 32 mm; 32 mm; 32 mm |
| Sopii materiaalille | Kivi; Betoni; Muuraus; Kivi; Betoni; Muuraus; Kivi; Betoni; Muuraus |
| Suurin iskutaajuus | 4500 - 4500 min-1 |
| Iskuenergia | 3.8 J |
| Kiinnitys | SDS Plus |
| Paino | 3.6 kg |
| Valmistajan merkintä | PLH32XE |
| Energiansyöttö | Verkkokäyttöinen |
| Tehonkulutus | 900 W |
| Maksimitärinät standardin mukaan | 22 m/s2 |
| Pakkaus | Kuljetuslaukku |
| Kierroslukualue | 0–800 min-1 |
| Pikaistukan avainväli | 1,5–13 mm |
| Työkalunpitimen muoto | SDS Plus |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G075520PLH32XE |
|---|---|
| EAN | 4002395233342 |