Iskuporakone
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Thokas iskuporakone,
- Pyörii molempiin suuntiin.
- Turvaliitin.
- FIXTEC-metallipikakiinnitysporaistukka.
- 2-vaihteinen planeettavaihteisto takaa suuren vääntömomentin ja optimaalisen mukautuksen materiaaliin.
Toimituksen sisältö
Sisältää metallipikaporaistukan 1,5 − 13 mm, lisäkahva, poraussyvyyden rajoitin, kuljetuslaukku.
Ohje
Sopivat poraistukat − katso ryhmä 34.
Malli
Kompakti ja tehokas 1100 W:n iskuporakone, värinänvaimennusjärjestelmä (AVS).
Etu
Tärinänvaimennusjärjestelmä.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Iskuporakone |
|---|---|
| Kierrepora-⌀ enintään teräkseen | 13 mm; 13 mm; 13 mm |
| Suurin kierrepora-⌀ puussa | 40 mm; 40 mm; 40 mm |
| Suurin kierrepora-⌀ betonissa | 22 mm; 22 mm; 22 mm |
| Sopii materiaalille | Kivi; Betoni; Muuraus; Kivi; Betoni; Muuraus; Kivi; Betoni; Muuraus |
| Paino | 2.9 kg |
| Valmistajan merkintä | SB2E1100RV |
| Energiansyöttö | Verkkokäyttöinen |
| Tehonkulutus | 1100 W |
| Maksimitärinät standardin mukaan | 13.7 m/s2 |
| Pakkaus | Kuljetuslaukku |
| Pikaistukan avainväli | 1.5 - 13 mm |
| Maksimivääntömomentti | 60 Nm; 60 Nm; 60 Nm |
| Suurin kierrosluku 1. vaihteella | 1000 min-1 |
| Enimmäiskierrosluku 2. vaihteella | 3200 min-1 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 075610 |
|---|---|
| EAN | 4002395294176 |