Akkuporavasara
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
18 V akkuiskuporakone, jossa on SDS-plus-työkalukiinnitys ja harjaton moottori.
- Ylikuormitussuoja käyttäjän ja koneen suojaamiseksi.
- Oikea-/vasenkäynti.
- Erittäin kestävä: Electronic Motor Protection katkaisee moottorin ylikuormituksessa; täysin toimintakuntoinen myös 2 m pudotustestin jälkeen betonille.
Huomautus
Sopivat vara-akut ja laturit löytyvät numeroiden 073851 − 073866 alta.
Rakenne
Akkukäyttöinen iskuporakone, jossa on integroitu Bluetooth® Connectivity -moduuli.
- KickBack Control ja Vibration Control.
- User Interface työkalutilan valintaan (Auto/suosikki).
Toimitussisältö
Sisältää 2 kpl 18 V / 5,0 Ah litiumioniakkua, laturin, syvyysrajoittimen, 1/1 L-BOXX -sisäkkeen laitteelle ja laturille sekä L-BOXXin.
Rakenne
18 V akkuiskuporakone, jossa SDS-plus-työkalukiinnitys ja hiiliharjaton moottori.
- Ylikuormitussuoja käyttäjän ja koneen suojaamiseksi.
- Oikea-/vasenkäynti.
- Erityisen kestävä: Electronic Motor Protection katkaisee moottorin ylikuormituksessa; täysin toimintakuntoinen myös 2 m pudotustestin jälkeen betonille.
Huomautus
Sopivat vara-akut ja laturit löytyvät numeroilla 073851–073866.
Tekniset tiedot
| Kierrepora-⌀ enintään teräkseen | 13 mm |
|---|---|
| Suurin kierrepora-⌀ puussa | 30 mm |
| Suurin kierrepora-⌀ betonissa | 24 mm |
| Suurin iskutaajuus | 4350 min-1 |
| Iskuenergia | 2.4 J |
| Valmistajan merkintä | GBH 18V-24 C |
| Energiansyöttö | Verkkokäyttöinen |
| Maksimitärinät standardin mukaan | 16 m/s2 |
| Pakkaus | Järjestelmälaukku (L-Boxx) |
| Työkalunpitimen muoto | SDS Plus |
| Sopiva akkumerkki/akkutyyppi/jännite | Bosch 18 V; Bosch 18 V; Bosch 18 V |
| Akkukapasiteetti | 5 Ah |
| Akun jännite | 18 V |
| Akkutyyppi | Litiumioni |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 2 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 075515 |
|---|---|
| EAN | 4053423235067 |