Akkuporavasara ilman akkua, laturia ja kuljetuslaukkua
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
- Kestävä poravasara pneumaattisella iskukoneistolla.
- SDS-plus-porakiinnitys.
- Kestävä metallinen vaihdekotelo.
- Oikea-/vasenkäynti, iskun pysäytys ja kierrosluvun elektroniikka.
Toimitussisältö
Nollaversio – ilman akkua, laturia ja laukkua.
Huomautus
Sopivat HM-poravasarat ovat saatavana alkaen nro 787000. Sopivat vara-akut ja laturit ovat saatavana alkaen nro 073808 ja nro 073840.
Rakenne
Johdoton poravasara, 12 V/4,0 Ah Red-litiumioniakuilla, harjattomalla POWERSTATE EC -moottorilla, optimoitu poraukseen ⌀ 4−10 mm betoniin ja muuraustöihin. Redlink Plus -elektroniikka – ylikuormitussuoja akun, moottorin ja vaihteiston pitkää käyttöikää varten.
Etu
Harjaton POWERSTATE™-moottori.
Rakenne
- Vankka poravasara pneumaattisella iskukoneistolla.
- SDS-plus-teräkiinnitys.
- Kestävä metallinen vaihdekotelo.
- Oikea-/vasenkäynti, iskun pysäytys ja kierroslukuelektroniikka.
Toimitussisältö
Nollaversio – ilman akkua, laturia ja laukkua.
Huomautus
Sopivia kovametallisia iskuporateriä on saatavana alkaen nro 787000. Sopivia vaihtoakkuja ja latureita on kohdassa nro 073851–073866.
Sopivia akkuja ja latureita on kohdassa nro 073801 – nro 073840.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Iskuporakone |
|---|---|
| Kierrepora-⌀ enintään teräkseen | 10 mm |
| Suurin kierrepora-⌀ puussa | 13 mm |
| Suurin kierrepora-⌀ betonissa | 13 mm |
| Sopii materiaalille | Muuraus; betoni; kivi |
| Suurin iskutaajuus | 6575 min-1 |
| Iskuenergia | 1.1 J |
| Kiinnitys | SDS Plus |
| Paino | 1.9 kg |
| Valmistajan merkintä | M12CH-0 |
| Energiansyöttö | Akkukäyttöinen |
| Maksimitärinät standardin mukaan | 4.4 m/s2 |
| Pakkaus | Järjestelmälaukku (HD = Heavy Duty) |
| Kierroslukualue | 0–900 min-1 |
| Työkalunpitimen muoto | SDS-Plus |
| Sopiva akkumerkki/akkutyyppi/jännite | Milwaukee tyyppi B 12 V |
| Akun jännite | 12 V |
| Akkutyyppi | Litiumioni |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 0 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 075532 |
|---|---|
| EAN | 4002395002719 |