Johdoton poravasara
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
- Vankkarakenteinen poravasara pneumaattisella iskukoneistolla.
- Kestävä metallinen vaihdekotelo.
- Oikea-/vasenkäynti, iskutoiminnon pysäytys ja kierrosluvun elektroniikka.
Huomautus
Sopivia HM-iskuporakoneita on saatavana alkaen nro 787000. Sopivat varaparistot ja laturit löytyvät kohdista nro 073851 − 073866.
Sopivat akut ja laturit löytyvät kohdista nro 073801 – nro 073840.
Rakenne
Integroitu ONE-KEY™-tekniikka ja lukituskytkin jatkuvaa käyttöä varten. Pitkä tärinänvaimennettu takakahva minimoi tärinän.
Ominaisuudet
- Kestävä poravasara pneumaattisella iskukoneistolla.
- Kulutusta kestävä metallinen vaihdekotelo.
- Oikea-/vasenkäynti, iskun pysäytys ja kierrosluvun elektroniikka.
Huomautus
Sopivia HM-iskuporakoneita on saatavana alkaen nro 787000. Sopivat varaparistot ja laturit löytyvät nroista 073851–073866.
Sopivat akut ja laturit löytyvät nroista 073801–073840.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Iskuporakone |
|---|---|
| Kierrepora-⌀ enintään teräkseen | 13 mm |
| Suurin kierrepora-⌀ puussa | 30 mm |
| Suurin kierrepora-⌀ betonissa | 30 mm |
| Suurin iskutaajuus | 4600 min-1 |
| Iskuenergia | 4.2 J |
| Kiinnitys | SDS Plus |
| Paino | 5.2 kg |
| Valmistajan merkintä | M18ONEFHPX-552X |
| Energiansyöttö | Akkukäyttöinen |
| Maksimitärinät standardin mukaan | 8.6 m/s2 |
| Pakkaus | Järjestelmälaukku (HD = Heavy Duty) |
| Kierroslukualue | 0 - 800 min-1 |
| Pikaistukan avainväli | 1.5 - 13 mm |
| Työkalunpitimen muoto | SDS Plus |
| Sopiva akkumerkki/akkutyyppi/jännite | Milwaukee tyyppi B 18 V; Milwaukee tyyppi B 18 V; Milwaukee tyyppi B 18 V |
| Akkukapasiteetti | 5.5 Ah |
| Akun jännite | 18 V |
| Akkutyyppi | Litiumioni |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 2 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 075530 |
|---|---|
| EAN | 4058546346898 |