Akkukäyttöinen yhdistelmäiskuporakone
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
- Harjaton akkukäyttöinen 18 V yhdistelmäiskuporakone kestävällä metallisella vaihteistokotelolla ja SDS-plus-työkalupitimellä.
- Turvaliitin.
- Iskun keskeytys puuhun ja metalleihin poraamista varten.
- Kiertoliikkeen pysäytin kevyitä talttaustöitä varten.
- Tärinänvaimennusjärjestelmällä varustettu kahva.
Toimituksen sisältö
Mukana 2× 18 V / 5,0 Ah -litiumioniakku, laturi ja kuljetuslaukku.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Iskuporakone |
|---|---|
| Kierrepora-⌀ enintään teräkseen | 13 mm |
| Suurin kierrepora-⌀ puussa | 30 mm |
| Suurin kierrepora-⌀ betonissa | 26 mm |
| Suurin iskutaajuus | 5000 min-1 |
| Iskuenergia | 2.5 J |
| Paino | 3 kg |
| Valmistajan merkintä | BBH18BL2 |
| Energiansyöttö | Akkukäyttöinen |
| Maksimitärinät standardin mukaan | 18.3 m/s2 |
| Pakkaus | Kuljetuslaukku |
| Työkalunpitimen muoto | SDS Plus |
| Sopiva akkumerkki/akkutyyppi/jännite | AEG tyyppi AS 18 V; AEG tyyppi AS 18 V; AEG tyyppi AS 18 V |
| Akkukapasiteetti | 5 Ah |
| Akun jännite | 18 V |
| Akkutyyppi | Litiumioni |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 2 |
| Suurin kierrosluku 1. vaihteella | 0 - 1500 min-1 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 075535 |
|---|---|
| EAN | 4058546417109 |