Akkukäyttöinen niittipyssy M12BST M12bst
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Milwaukee
- Tuotenumero
- G078403M12BST
- Varastotilanne
- 16kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
Sopii
Hakasille, tyyppi G, suurin sisäänlyöntisyvyys 6–14 mm.
Malli
Kompakti ja tehokas M12™ akkukäyttöinen niittipyssy integroidulla hakasensyöttäjällä ja pitävällä kahvalla. Jopa 2000 hakasta per 2,0 Ah akun lataus. Lukitus laukaisukatkoksia vastaan.
Toimitussisältö
Versio ilman akkua, ilman laturia ja ilman HD-boxia.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Niittauslaitteet ja -pistoolit |
|---|---|
| Sopiva niittityyppi | G |
| Valmistajan merkintä | M12BST |
| Energiansyöttö | Paristokäyttöinen |
| Kiinnittimen maks. sisäänlyöntisyvyys | 14 mm |
| Akun jännite | 12 V |
| Akkutyyppi | Litiumioni |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 0 |
| Sopiva akkumerkki/akkutyyppi/jännite | Milwaukee tyyppi B 12 V |
| Pakkaus | Järjestelmälaukku (HD = Heavy Duty) |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G078403M12BST |
|---|---|
| EAN | 4058546028060 |