Liimapistooli MobileGlue 84677
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Toimitussisältö
Liimapistooli vaihdettavilla liimasuuttimilla, laturi, ilman liimapuikkoja.Toimitussisältö
Sis. akun, laturin.
Toimitussisältö
Liimapistooli vaihdettavilla liimasuuttimilla, laturi, ilman liimapuikkoja.
Tekniset tiedot
| Liimapuikon enimmäis-⌀ | 11 mm |
|---|---|
| Suurin pumpun tilavuus | 20 g/min |
| Lämpenemisaika | 3 min |
| Energiansyöttö | verkkokäyttöinen |
| Lämpötila-alue | 130 - 200 °C |
| Nimellisjännite | 230 V |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G08338584677 |
|---|---|
| EAN | 4007841084677 |