Liimapistooli MobileGlue
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Toimitussisältö
Liimapistooli vaihdettavilla liimasuuttimilla, laturi, ilman liimapuikkoja.Rakenne
Johdoton kuumaliimapistooli MobileGlue 5011 johdottomaan käyttöön jopa 90 minuutin ajan. Korkea syöttönopeus noin 20 g/min, lyhyt lämpenemisaika vain 1,5 min.
Toimitussisältö
Liimapistooli vaihdettavilla liimasuuttimilla, ilman liimapuikkoja.
Ei sisällä akkua eikä laturia.
Toimitussisältö
Liimapistooli vaihdettavilla liimasuuttimilla, laturi, ilman liimapuikkoja.
Tekniset tiedot
| Liimapuikon enimmäis-⌀ | 11 mm |
|---|---|
| Suurin pumpun tilavuus | 20 g/min |
| Lämpenemisaika | 1,5 min |
| Energiansyöttö | Paristokäyttöinen |
| Akun jännite | 18 V |
| Akkutyyppi | Litiumioni |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 0 |
| Sopiva akkumerkki/akkutyyppi/jännite | Tyyppi CAS 18 V |
| Valmistajan merkintä | GlueMatic 5011 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 083385 |
|---|---|
| EAN | 4007841084684 |