Liimapistooli MobileGlue 332716
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Toimitussisältö
Liimapistooli vaihdettavilla liimasuuttimilla, laturi, ilman liimapuikkoja.
Tekniset tiedot
| Liimapuikon enimmäis-⌀ | 11 mm |
|---|---|
| Suurin pumpun tilavuus | 22 g/min |
| Lämpenemisaika | 3–5 min |
| Energiansyöttö | Verkkokäyttöinen |
| Lämpötila-alue | 210 - 220 °C |
| Valmistajan merkintä | Gluematic 5000 |
| Nimellisjännite | 220–240 V |
| Tehonkulutus | 120 W |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G083385332716 |
|---|---|
| EAN | 4007841332716 |