Kuumailmapistooli 351403
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Käyttötiedot
Muovin hitsaukseen ja muotoiluun, kutistamiseen, maalinpoistoon, juottamiseen, kuivaamiseen, sulattamiseen.
Toteutus
Elektronisesti ohjattu kuumailmapuhallin HG 2120 E, ilmavirran säätö 150–500 l/min 3 portaassa.
Lämpötila portaattomasti säädettävissä 80–630 °C
Käyttötiedot
Muovin hitsaukseen ja muotoiluun, kutistamiseen, maalin poistoon, juottamiseen, kuivaamiseen, sulatukseen.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Kuumailmapistooli |
|---|---|
| Ilman lämpötila | 80–630 °C |
| Paino | 850 g |
| Valmistajan merkintä | HG 2120E |
| Energiansyöttö | Verkkokäyttöinen |
| Tehonkulutus | 2200 W |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G078321351403 |
|---|---|
| EAN | 4007841351403 |