Kuumailmapistooli
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Käyttötiedot
Muovin hitsaukseen ja muotoiluun, kutistamiseen, maalinpoistoon, juottamiseen, kuivaamiseen, sulattamiseen.
Toteutus
Korkealaatuinen kuumailmapuhallin HM 2620 E ammattikäyttöön. Elektronisesti ohjattu, portaattomalla ilmavirran säädöllä.
Käyttötiedot
Muovin hitsaukseen ja muotoiluun, kutistamiseen, maalin poistoon, juottamiseen, kuivaamiseen, sulatukseen.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Kuumailmapistooli |
|---|---|
| Ilman lämpötila | 50–700 °C |
| Paino | 840 g |
| Valmistajan merkintä | HM 2620 E |
| Energiansyöttö | Verkkokäyttöinen |
| Tehonkulutus | 2300 W |
| Ilmatilavuusvirta | 150–500 l/min |
| Verkkojännite | 230 V |
| Verkkotaajuus | 50 Hz |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 078321 |
|---|---|
| EAN | 4007841089504 |