Kuumailmapistooli 006464
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Käyttötiedot
Muovin hitsaukseen ja muotoiluun, kutistamiseen, maalinpoistoon, juottamiseen, kuivaamiseen, sulattamiseen.
Toteutus
Lämpötila portaattomasti säädettävissä 80–630 °C.
Elektronisesti ohjattu kuumailmapuhallin, ilmavirran säätö 150–500 l/min 3 portaassa.
Toimitussisältö
Kuumailmapistooli nro 078321 koko 351403, laajasuihkusuutin 50 mm, supistussuutin 9 mm, heijastinsuutin, kutistesukkasarja 100 osaa.
Käyttötiedot
Muovin hitsaukseen ja muotoiluun, kutistamiseen, maalin poistoon, juottamiseen, kuivaamiseen, sulatukseen.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Kuumailmapistooli |
|---|---|
| Ilman lämpötila | 80–630 °C |
| Paino | 850 g |
| Valmistajan merkintä | HG 2120EKF |
| Energiansyöttö | Verkkokäyttöinen |
| Tehonkulutus | 2200 W |
| Pakkaus | Kuljetuslaukku |
| Toteutus | sarja |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G078321006464 |
|---|---|
| EAN | 4007841006464 |