Akkukäyttöinen kuumailmapuhallin GHG18V50 Ghg18v50
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Akkukäyttöinen kuumailmapuhallin, jossa 2 lämpötila-asetusta (300° / 500°)
- Nopea lämpeneminen, vain 6 sekuntia 300°:seen.
- LED-valo työalueen valaisuun.
- Yhteensopiva kaikkien Boschin verkkokäyttöisten kuumailmapuhaltimien suuttimien kanssa.
Toimitussisältö
Ilman akkua, ilman laturia. Sis. L-BOXX, heijastinsuutin ja supistussuutin.
Huomautus
Sopivat akut, aloituspaketit ja laturit Bosch 18V -järjestelmään
ovat saatavilla numeroilla 073851–073858 ja 073863–073867.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Kuumailmapuhallin |
|---|---|
| Ilman lämpötila | 300–500 °C |
| Paino | 590 g |
| Valmistajan merkintä | GHG18V-50 |
| Energiansyöttö | Verkkokäyttöinen |
| Pakkaus | Järjestelmälaukku (L-Boxx) |
| Ilmatilavuusvirta | 175 l/min |
| Sopiva akkumerkki/akkutyyppi/jännite | Bosch 18 V |
| Akun jännite | 18 V |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 0 |
| Lämpötila-askelten lukumäärä | 2 |
| Akkutyyppi | Litiumioni |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G078334GHG18V50 |
|---|---|
| EAN | 4059952586694 |