Akkukäyttöinen kuumailmapuhallin 18 V 063993
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Toimitussisältö
Versio ilman akkua ja ilman laturia, laukku.
Huomautus
Sopivat akut ja laturit löytyvät numeroista 078327–078328.
Malli
Kompakti akkukäyttöinen kuumailmapuhallin mobile heat MH 5, jossa neljä käyttökohdekohtaista ohjelmaa. Ilmavirta digitaalisesti säädettävissä kuudessa portaassa (enintään 300 litraa/min).
Toimitussisältö
Versio ilman akkua ja ilman laturia, laukku.
Huomautus
Sopivat akut ja laturit löytyvät numeroista 078327–078328.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Kuumailmapistooli |
|---|---|
| Ilman lämpötila | 50–500 °C |
| Paino | 660 g |
| Valmistajan merkintä | MH5 |
| Energiansyöttö | Paristokäyttöinen |
| Tehonkulutus | 2200 W |
| Pakkaus | Kuljetuslaukku |
| Ilmatilavuusvirta | 300 l/min |
| Sopiva akkumerkki/akkutyyppi/jännite | Tyyppi CAS 18 V |
| Sarja | MH5 |
| Akun jännite | 18 V |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 0 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G078323063993 |
|---|---|
| EAN | 4007841063993 |