Akkukäyttöinen kuumailmapuhallin 18 V
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Toimitussisältö
Versio ilman akkua ja ilman laturia, laukku.
Huomautus
Sopivat akut ja laturit löytyvät numeroista 078327–078328.
Malli
Akkukuumailmapuhallin 18 V, jossa 2 lämpötila-asetusta (300° / 500°).
Toimitussisältö
Versio ilman akkua ja ilman laturia, laukku.
Huomautus
Sopivat akut ja laturit löytyvät numeroista 078327–078328.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Kuumailmapistooli |
|---|---|
| Ilman lämpötila | 300–500 °C |
| Paino | 680 g |
| Valmistajan merkintä | MH3 |
| Energiansyöttö | Paristokäyttöinen |
| Pakkaus | Kuljetuslaukku |
| Ilmatilavuusvirta | 200 l/min |
| Sopiva akkumerkki/akkutyyppi/jännite | Tyyppi CAS 18 V |
| Sarja | MH3 |
| Akun jännite | 18 V |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 0 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 078323 |
|---|---|
| EAN | 4007841063986 |