Iskevä mutterinväännin IPWE400R Ipwe400r
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Milwaukee
- Tuotenumero
- G074110IPWE400R
- Varastotilanne
- 4kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
Rakenne
Iskevä mutterinväännin 1/2 tuumaa, suuri vääntömomentti jopa 400 Nm.
- Elektroniikka kierrosluvun säätöön.
- Oikea-/vasenkäyntinen.
- Ergonominen muotoilu softgrip-tuellla ja kestävä metallinen vaihdekotelo. <Etu
- Elektroniikka kierrosnopeuden säädöllä.
- Oikea/vasenkätinen käynti.
- Ergonominen muotoilu softgrip-tartuntapinnalla ja kestävä metallinen vaihdekotelo.
Elektroniikka kierrosluvun säätöön.
Rakenne
Iskevä mutterinväännin 1/2" korkealla vääntömomentilla jopa 400 Nm.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Iskumutterinväännin |
|---|---|
| Usp1 | 400 Nm |
| Usp2 | Suurin ruuvikoko M12–M20, työkalukiinnitys ulkoinen nelikanta 1/2 tuumaa |
| Iskunopeus | 1000 - 2600 min-1 |
| Maks. ruuvin ⌀ (8,8–12,9) | M12 − M20 |
| Maksimivääntömomentti | 400 Nm |
| Paino | 2,7 kg |
| Valmistajan merkintä | IPWE400R |
| Energiansyöttö | Verkkokäyttöinen |
| Maksimitärinät standardin mukaan | 15.9 m/s2 |
| Työkalunpitimen mitat | 1/2 tuumaa |
| Kiinnitysprofiili työkalunpitimeen | ulkopuolinen nelikanta |
| Sopii materiaalille | Teräs; Teräs; Teräs |
| Enimmäiskierrosluku: | 0 - 1700 min-1 |
| Tehonkulutus | 725 W |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G074110IPWE400R |
|---|---|
| EAN | 4002395143511 |