Iskuruuvain
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Tehokas 18 V:n akkukäyttöinen iskuruuvinväännin, jossa on 1/2 tuuman nelikulmainen työkalupidin.
- Työskentelyalueen LED-valaistus.
- Kahvassa softgrip-pinnoite.
- Vyökoukku.
Toimituksen sisältö
Ilman akkua ja laturia, laatikossa.
Ohje
Sopivat akut ja laturit löytyvät numeroilla 073841 – 073848
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Iskevä mutterinväännin |
|---|---|
| Usp1 | 18 V |
| Iskunopeus | 0 - 3100 min-1 |
| Sopiva akkumerkki/akkutyyppi/jännite | AEG tyyppi AS 18 V; AEG tyyppi AS 18 V; AEG tyyppi AS 18 V |
| Maksimivääntömomentti | 439 Nm; 439 Nm; 439 Nm |
| Tyypillinen käyttö | Strong |
| Paino | 1.2 kg |
| Valmistajan merkintä | BSS18C12ZC |
| Energiansyöttö | Verkkokäyttöinen |
| Akun jännite | 18 V; 18 V; 18 V |
| Akkutyyppi | Litiumioni |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 0 |
| Työkalunpitimen mitat | 1/2 tuumaa; 1/2 tuumaa; 1/2 tuumaa |
| Kiinnitysprofiili työkalunpitimeen | Ulkoinen 4-kulma |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 074016 |
|---|---|
| EAN | 4058546413637 |