Akkumutterinväännin
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Suoritus
Akkukäyttöinen iskuruuvinväännin.
- Oikea-/vasenkätinen pyörimissuunta.
- Akun varaustilan ilmaisin.
Kompakti iskuruuvinväännin korkeaan tarkkuuteen.
- Täydellinen käsiteltävyys lyhyen kokonaispituuden ansiosta.
- Parempi tarkkuus: 2-vaiheinen Power Control, joka estää pienten ruuvien ylikiristyksen.
- Pidempi käyttöikä harjattoman EC-moottoritekniikan ansiosta.
- LED-valo työalueen valaisuun myös pimeissä paikoissa.
Toimitussisältö
Sisältää 2 kpl litiumioniakkuja, laturin, L-BOXXin.
Huomautus
Sopivat vara-akut ja laturit löytyvät numeroiden 073851–073859 alta.
Etu
Täydellinen käsiteltävyys lyhyen kokonaispituuden ansiosta.
Rakenne
Akkukäyttöinen iskevä väännin.
- Oikea-/vasenkäynti.
- Akun varaustilan ilmaisin.
Kompakti iskevä väännin suurella tarkkuudella.
- Täydellinen käsiteltävyys lyhyen kokonaispituuden ansiosta.
- Suurempi tarkkuus: 2-portainen Power Control estää pienten ruuvien ylikiristämisen.
- Pidempi käyttöikä harjattoman EC-moottoritekniikan ansiosta.
- LED-valo työalueen valaisuun myös pimeissä paikoissa.
Toimitussisältö
Sis. 2 kpl litiumioniakkua, laturin, L-BOXX.
Huomautus
Sopivat vara-akut ja laturit löytyvät nro 073851− 073859.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Iskuväännin |
|---|---|
| Usp1 | 12V |
| Usp2 | Suurin ruuvikoko M12, sopii teräkselle, sisältää 2 akkua |
| Iskunopeus | 0 - 3100 min-1 |
| Maks. ruuvin ⌀ (8,8–12,9) | M12 |
| Sopiva akkumerkki/akkutyyppi/jännite | Bosch 12 V |
| Tyypillinen käyttö | Strong |
| Paino | 0.9 kg |
| Valmistajan merkintä | GDR 12V-110 |
| Energiansyöttö | Akkukäyttöinen |
| Maksimitärinät standardin mukaan | 10 m/s2 |
| Pakkaus | Järjestelmälaukku (L-Boxx) |
| Akun jännite | 12 V |
| Akkutyyppi | Litiumioni |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 2 |
| Työkalunpitimen mitat | 1/4 tuumaa |
| Kiinnitysprofiili työkalunpitimeen | Sisäinen kuusiokolo |
| Akkukapasiteetti | 3 Ah |
| Sopii materiaalille | Teräs |
| Maksimivääntömomentti, kova | 110 Nm |
| Suurin kierrosluku 1. vaihteella | 1200 min-1 |
| Enimmäiskierrosluku 2. vaihteella | 2600 min-1 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 074054 |
|---|---|
| EAN | 3165140910682 |