Akkumutterinväännin. Ilman akkua.
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Akkukäyttöinen iskevä ruuvinväännin.
- Oikea-/vasenkätinen pyörimissuunta.
- Akun varaustilan ilmaisin.
Toimitussisältö
Versio ilman akkua ja ilman laturia, sisältää L-BOXX:n.
Huomautus
Sopivat vara-akut ja laturit löytyvät nro 073851–073867.
Rakenne
3/4 tuuman iskevä ruuvinväännin BITURBO-hiiliharjattomalla tekniikalla, 3 nopeus-/vääntömomenttiportaalla.
Malli
Akkukäyttöinen iskevä väännin.
- Oikea-/vasenkäynti.
- Akun varaustilan ilmaisin.
Toimitussisältö
Versio ilman akkua ja ilman laturia, sisältää L-BOXXin.
Huomautus
Sopivat vara-akut ja laturit löytyvät nro 073851073867.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Iskuväännin |
|---|---|
| Usp1 | 18 V |
| Iskunopeus | 0 min-1 |
| Maks. ruuvin ⌀ (8,8–12,9) | M24 |
| Sopiva akkumerkki/akkutyyppi/jännite | Bosch 18 V; Bosch 18 V; Bosch 18 V |
| Tyypillinen käyttö | Heavy Duty |
| Paino | 2.9 kg |
| Valmistajan merkintä | GDS 18V-1050 H |
| Energiansyöttö | Akkukäyttöinen |
| Maksimitärinät standardin mukaan | 12.5 m/s2 |
| Pakkaus | Järjestelmälaukku (L-Boxx) |
| Akun jännite | 18 V; 18 V; 18 V |
| Akkutyyppi | Litiumioni |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 0 |
| Työkalunpitimen mitat | 3/4 tuumaa; 3/4 tuumaa; 3/4 tuumaa |
| Kiinnitysprofiili työkalunpitimeen | Ulkoinen 4-kulma |
| Akkukapasiteetti | 8 Ah; 8 Ah; 8 Ah |
| Maksimivääntömomentti, kova | 1050 Nm |
| Suurin kierrosluku 1. vaihteella | 1600 min-1 |
| Enimmäiskierrosluku 2. vaihteella | 2400 min-1 |
| Moottorin rakenne | hiiliharjaton moottori |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 074051 |
|---|---|
| EAN | 4059952564661 |