Akkumutterinväännin
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Akkuiskuruuvinväännin, jossa on hiiliharjaton moottori ja 6-portainen vääntömomentin säätö. Kestävä metallinen iskumekanismi ja ergonominen käsittely pehmeän pinnoitteen ansiosta.
Toimitussisältö
Ilman akkua ja laturia, sisältäen L-BOXXin.
Huomautus
Sopivat akut, laturit ja aloitussarjat löytyvät numeroiden 073851–073866 alta.
Malli
- 3/4 tuuman neliökiinnitys.
- Suurin vääntömomentti 1850 Nm.
- multivoltti-liitännällä.
Toimitussisältö
Ilman akkua ja laturia, kuljetuslaukulla.
Rakenne
Akkukäyttöinen iskevä ruuvinväännin, jossa on harjaton moottori ja vääntömomentin säätö 6 portaassa. Kestävä metallinen iskumekanismi ja ergonominen käsiteltävyys pehmeän pinnoitteen ansiosta.
Toimitussisältö
Ilman akkua ja laturia, sis. L-BOXXin.
Huomautus
Sopivat akut ja laturit löytyvät numeroista 073851–073866.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Iskevä ruuvinväännin |
|---|---|
| Usp1 | 12 V/18 V |
| Usp2 | Sopii Heavy Duty -käyttöön |
| Iskunopeus | 0 - 2200 min-1 |
| Maks. ruuvin ⌀ (8,8–12,9) | M27 |
| Sopiva akkumerkki/akkutyyppi/jännite | Fin tyyppi E 18 V; Fin tyyppi E 12 V; Fin tyyppi E 18 V |
| Maksimivääntömomentti | 1050 Nm |
| Tyypillinen käyttö | Heavy Duty |
| Paino | 3 kg |
| Valmistajan merkintä | ASCD 18-1000 |
| Energiansyöttö | Akkukäyttöinen |
| Maksimitärinät standardin mukaan | 12.9 m/s2 |
| Pakkaus | Kuljetuslaukku |
| Akun jännite | 12 V; 18 V |
| Akkutyyppi | Litiumioni |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 0 |
| Työkalunpitimen mitat | 3/4 tuumaa |
| Kiinnitysprofiili työkalunpitimeen | Ulkoinen 4-kulma |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 074000 |
|---|---|
| EAN | 4014586891651 |