Tasohiomakone Sps140
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Kevyt ja käytännöllinen 260 W tasohiomakone.
- Käyttäjäystävälliset käsien tartuntapinnat mahdollistavat tasaisen paineen jakautumisen.
- DUO-kiinnitysjärjestelmä hiomapaperin mittatarkkaan asemointiin; kiinnitys puristimella tai tarrakiinnityksellä.
- Sisäänrakennettu pölynpoisto 10-reikäisen hiomapaperin kautta.
- Suoraliitäntä ulkoiseen imujärjestelmään tai pölypussiin.
Toimitussisältö
Sis. 4 m verkkojohdon, pölypussin, lävistyslevyn ja kuljetuslaukun.
Huomautus
Sopiva hiomatarvike ks. nro 556980 ja eteenpäin. Sopiva tarrakiinnitteinen hiomapaperi löytyy numerosta 557620.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Tasohiomakone |
|---|---|
| Pakkaus | Kuljetuslaukku |
| Hiomapaperin leveys (puristin) | 115 mm |
| Hiomapaperi tarrakiinnityksellä | kyllä |
| Hiomapaperin pituus (kiristin) | 140 mm |
| Hiomapaperin puristinpidike | kyllä |
| Hiomapaperin pituus (tarrakiinnitys) | 105 mm |
| Hiomapaperin leveys (tarrakiinnitys) | 115 mm |
| Reikäkuvio | 10-kertainen |
| Paino | 1,6 kg |
| Valmistajan merkintä | SPS140 |
| Energiansyöttö | Verkkokäyttöinen |
| Tehonkulutus | 260 W |
| Maksimitärinät standardin mukaan | < 8,5 m/s2 |
| Epäkeskoliike | 1,6 mm |
| Epäkeskotaajuus | 28000 min-1 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G077326SPS140 |
|---|---|
| EAN | 4002395005826 |