Akkukäyttöinen tasohiomakone GSS18V-13
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Ominaisuudet
Ergonominen akkukäyttöinen tasohiomakone harjattomalla moottorilla:
- Optimaalinen hallinta suurilla pinnoilla erinomaisen työkalutasapainon ansiosta.
- Nopea työskentely harjattoman moottorin ja Bosch Professional 18 V -järjestelmän ansiosta.
- Intuitiivinen käyttö kolmella vaihdettavalla hioma-alustalla.
Tekniset tiedot
| Hiomapaperin leveys (tarrakiinnitys) | 110 mm |
|---|---|
| Hiomapaperin leveys (puristin) | 110 mm |
| Reikäkuvio | 8-reikäinen |
| Hiomapaperin pituus (tarrakiinnitys) | 100 mm |
| Hiomapaperin pituus (kiristin) | 100 mm |
| Akun jännite | 18 V |
| Energiansyöttö | Akkukäyttöinen |
| Maksimitärinät standardin mukaan | <2,5 m/s2 |
| Akkutyyppi | Litiumioni |
| Epäkeskoliike | 1.6 mm |
| Epäkeskotaajuus | 20000 min-1 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G077322GSS18V-13 |
|---|---|
| EAN | 4059952606187 |