Suorahiomakone GSL600E
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Ohje
Sopivat jyrsintapit alkaen numerosta 540200.
Sopivat karalaikat alkaen numerosta 550600.
Sopivat kiillotuslaikat alkaen numerosta 551850.
Malli
Yleiskäyttöinen suorahiomakone, jossa kierrosluvun esivalinta.
- Erikoispitkä hiomakara ja kapea, lämpöeristetty voimansiirtovarsi -sopii työskentelyyn vaikeapääsyisissä paikoissa.
- Vankka metallinen vaihdelaatikko kaksinkertaisella laakeroinnilla. 4 m:n verkkokaapeli.
Toimituksen sisältö
Kiristysholkki ⌀ 6 mm, kiristysavain AV 15/17.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Suorahiomakone |
|---|---|
| Paino | 1.9 kg |
| Valmistajan merkintä | GSL600E |
| Energiansyöttö | Verkkokäyttöinen |
| Kierroslukualue | 10000 - 29000 min-1 |
| Holkin enimmäis-⌀ | 6 mm |
| Tehonkulutus | 600 W |
| Maksimitärinät standardin mukaan | 3 m/s2 |
| Elektroninen kierrosluvun esivalinta | kyllä |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G077271GSL600E |
|---|---|
| EAN | 4002395192946 |