Suorahiomakone Akku
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Huomautus
Sopivat vara-akut ja tarvikkeet löydät numerosta 073811 alkaen.
Sopivat pyörivät viilat löytyvät numerosta 540200 eteenpäin.
Sopivat hiomapuikot löytyvät numerosta 550600 eteenpäin.
Sopivat kiillotustapit löytyvät numerosta 551850 eteenpäin.
Ominaisuudet
Tehokas 18 V/5,0 Ah johdoton suorahiomakone hiiliharjattomalla POWERSTATE™-moottorilla.
- REDLINK PLUS™ -elektroniikka digitaalisella ylikuormitussuojalla, joka lisää suorituskykyä.
- REDLITHIUM-ION™-akku yksittäisten kennojen valvonnalla.
- Yleispidin kaikille 6 ja 8 mm vakiotarvikkeille.
- Erittäin kapea muotoilu parempaa käyttömukavuutta varten.
- Vaihdettavat pölysuojaritilät suojaavat moottoria ja pidentävät sen käyttöikää.
- Kara-kaula kumipinnoitteella lisää käyttömukavuutta.
- Uudelleenkäynnistyksen esto.
Toimitussisältö
Sis. laturi, kiristysholkki 6 mm, kiristysholkki 8 mm, kiintoavain avainkoko 15 / 17, 2 kpl pölysuoja-ritilää, HD-box.
Huomautus
Sopivat vara-akut ja tarvikkeet löytyvät numerosta 073811 alkaen.
Sopivat pyöröviilat löytyvät numerosta 540200 alkaen.
Sopivat hiomakivet löytyvät numerosta 550600 alkaen.
Sopivat kiillotustapit löytyvät numerosta 551850 alkaen.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Suorahiomakone |
|---|---|
| Pakkaus | Järjestelmälaukku (HD = Heavy Duty) |
| Sopiva akkumerkki/akkutyyppi/jännite | Milwaukee tyyppi B 18 V; Milwaukee tyyppi B 18 V; Milwaukee tyyppi B 18 V |
| Akkukapasiteetti | 5 Ah; 5 Ah; 5 Ah |
| Paino | 2 kg |
| Valmistajan merkintä | M18 FDGRB |
| Energiansyöttö | Verkkokäyttöinen |
| Kierroslukualue | 27000 min-1 |
| Akun jännite | 18 V |
| Akkutyyppi | Litiumioni |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 1 |
| Paino akku mukaan lukien | 2 kg |
| Levyn enimmäis-⌀ | 50 mm |
| Holkin enimmäis-⌀ | 6–8 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 077280 |
|---|---|
| EAN | 4058546412395 |