Akkukäyttöinen suorahiontakone
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
- Pölynkestävä ja tehokas akkukäyttöinen suorahiomakone.
- Huoltovapaa harjaton EC-moottori, jossa innovatiiviset jäähdytysrivat optimaalista jäähdytystä varten, mukaan lukien lämpötilan valvonta.
- Ihanteellinen kaikkiin käyttökohteisiin. Optimaaliset kierrosluvut, sopii monille hioma-aineille ja materiaaleille portaatttoman elektronisen kierrosluvun esivalinnan ansiosta.
Toimitussisältö
Sisältää kiristysholkin ⌀ 6 mm, 1 kpl kaksoisavain (avaimen koko 13 ja 17), kuljetuslaukku.
Ei sis. akkua eikä laturia.
Huomautus
Sopivat akut löytyvät nro 073856–073858 tai aloitussarja nro 073863–073867.
Suorahiomakoneet on hyväksytty käytettäväksi pyöröviilojen kanssa, joiden halkaisija on enintään 12 mm.
Rakenne
Pitkä karakaula. Pitkä ja kapea kaula mahdollistaa syvän upottamisen työkappaleisiin (esim. putkien sisähiominen).
Rakenne
- Pölyä kestävä ja tehokas akkukäyttöinen suorahiontakone.
- Huoltovapaa hiiliharjaton EC-moottori innovatiivisilla jäähdytysrivoilla optimaalista jäähdytystä varten, sisältää lämpötilavalvonnan.
- Ihanteellinen kaikkiin käyttökohteisiin. Optimaaliset kierrosluvut, sovitettavissa monille hioma-aineille ja materiaaleille portaattoman elektronisen kierrosluvun esivalinnan ansiosta.
Toimitussisältö
Sis. kiristysholkin ⌀ 6 mm, 1 kpl kumpaakin kaksoisavain (avaimen koko 13 ja 17), kuljetuslaukku.
Ilman akkua ja laturia.
Huomautus
Sopivat akut löytyvät numeroista 073856–073858 tai aloitussarjat numeroista 073863–073867.
Suorahiontakoneet on hyväksytty käytettäväksi pyöröviilojen kanssa, joiden halkaisija on enintään 12 mm.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Suorahiomakone |
|---|---|
| Pakkaus | järjestelmälaukku (L-Boxx) |
| Sopiva akkumerkki/akkutyyppi/jännite | Bosch 18 V; Bosch 18 V; Bosch 18 V |
| Paino | 1,6 kg |
| Valmistajan merkintä | AGSZ 18-90 LBL AS |
| Energiansyöttö | verkkokäyttöinen |
| Kierroslukualue | 2900–9000 min-1 |
| Akun jännite | 18 V |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 0 |
| Holkin enimmäis-⌀ | 8 mm |
| Maksimitärinät standardin mukaan | < 2,5 m/s2 |
| Elektroninen kierrosluvun esivalinta | kyllä |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 077259 |
|---|---|
| EAN | 4014586897172 |