Suorahiomakone, akku
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Kompakti akkusuorahiomakone harjattomalla moottorilla, ylikuormitussuojalla ja uudelleenkäynnistyssuojalla.
Toimitussisältö
Ilman akkua, ilman laturia. Sisältää 2 kiintoavainta, avainkoko 19.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Suorahiomakone |
|---|---|
| Pakkaus | Järjestelmälaukku (L-Boxx) |
| Sopiva akkumerkki/akkutyyppi/jännite | Bosch 18 V; Bosch 18 V; Bosch 18 V |
| Paino | 1,2 kg |
| Valmistajan merkintä | GGS 18V20 |
| Energiansyöttö | Verkkokäyttöinen |
| Kierroslukualue | 24000 min-1 |
| Akun jännite | 18 V |
| Akkutyyppi | Litiumioni |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 0 |
| Holkin enimmäis-⌀ | 8 mm |
| Elektroninen kierrosluvun esivalinta | ei |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 077267 |
|---|---|
| EAN | 4059952623832 |