Mikromoottorijärjestelmä Emax EVOlution EV410 EV410
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Toimitussisältö
Ohjainyksikkö, mikromoottori sis. moottorikaapeli 1,5 m, käsikappale sis. kiristysholkki (⌀ 2,35 mm ja 3,0 mm), digitaalinen kierrosluknäyttö, moottorin päälle/pois-kytkin, virtajohto, oikea-/vasenkätinen pyörimissuunta, moottorin kierrosluvun tunnistus, sekä 1 kpl käsikappaleteline ja käsikappalehylly.
Malli
Täydellinen sarja EV410-230 Emax EVOlution 4000 kierrosta/min käsikappaleella IR-310.
Toimitussisältö
Ohjausyksikkö, mikromoottori sis. moottorikaapeli 1,5 m, käsikappale sis. kiristysholkki (⌀ 2,35 mm ja 3,0 mm), digitaalinen kierroslukinäyttö, moottorin päälle/pois-kytkin, verkkokaapeli, oikea-/vasenkäynti, moottorin kierrosluvun tunnistus, sekä 1 käsikappalekiinnike ja 1 käsikappalehylly.
Tekniset tiedot
| Paino | 3,3 kg |
|---|---|
| Valmistajan merkintä | EV 410 |
| Energiansyöttö | Verkkokäyttöinen |
| Kierroslukualue | 1000–40000 min-1 |
| Tehonkulutus | 73 W |
| Verkkojännite | 230 V |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G078140EV410 |
|---|---|
| EAN | 4560264428690 |