Kulmahitsin hiomakoneen peruslaite BME18 Bme18
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Tehokas akkuperäinen TRINOXFLEX 18 V -perusmoottori metallipintojen työstöön.
- Erittäin kuormitusta kestävä harjaton moottori, korkea hyötysuhde.
- Ainutlaatuinen työkalulisäosa pikalukituksella, jolla neljä järjestelmälisäosaa voidaan vaihtaa ilman työkaluja: kiillotukseen ja putkihihnahiontaan, hihnaviilalla hiontaan tai kulmahitsin hiontaan.
Toimitussisältö
Versio ilman lisäosaa, sisältää 2 kpl akkuja 18 V / 5,0 Ah, laturin ja L-Boxx® 238.
Huomautus
Sopivat hiomalaikat löytyvät numeroilla 566994 ja 566996.
Tekniset tiedot
| Suurin työkalun halkaisija | 125 mm |
|---|---|
| Akkukapasiteetti | 5 Ah |
| Paino | 2 kg |
| Enimmäiskierrosluku: | 1700 - 3760 min-1 |
| Energiansyöttö | Akkukäyttöinen |
| Akun jännite | 18 V |
| Akkutyyppi | Litiumioni |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 2 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G077770BME18 |
|---|---|
| EAN | 4030293230422 |