Nauhahiomakone GX
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Modulaarisesti laajennettavat ja tehokkaat nauhahiomakoneet pienille sarjoille.
- Irrotettava lastunkerääjä.
- Liitäntä ulkoiselle imurille.
Huomautus
Hiomanauhat ks. nro 558310 ja nro 558453-56.
Malli
Kahdella esivalittavalla kierrosluvulla, optimaalinen ruostumattoman teräksen (1500 min−1) tai metallin (3000 min−1) työstöön.
Rakenne
Modulaarisesti laajennettavat ja tehokkaat nauhahiomakoneet pienille sarjoille.
- Irrotettava lastunkerääjä.
- Liitäntä ulkoiselle imulle.
Huomautus
Hiomanauha ks. nro 558310 ja nro 558453-56.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Nauhahiontaliuskat |
|---|---|
| Paino | 75 kg |
| Valmistajan merkintä | GX 75 2H |
| Nauhan leveys | 75 mm |
| Nauhan pituus | 2000 mm |
| Energiansyöttö | Verkkovirtakäyttöinen |
| Kokonaiskorkeus | 1020 mm |
| Kokonaisleveys | 516,02 mm |
| Kokonaispituus | 1038 mm |
| Suurin kierrosluku 1. vaihteella | 1500 min-1 |
| Enimmäiskierrosluku 2. vaihteella | 3000 min-1 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 077610 |
|---|---|
| EAN | 4014586872063 |