Kompakti nauhahiomakone GKS
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Tehokas kompakti nauhahiomakone metallin työstöön.
- Paras työturvallisuus hallitulla lentävien kipinöiden hajonnalla.
- Erittäin edullinen hankintavaihtoehto, optimaalinen hinta–tehosuhde.
- Käyttövalmis. Ei vaadi asennusta.
Toimitussisältö
Sis. 1× hiomanauha 75×2 000 mm (K 36 R).
Huomautus
Hiomanauhat, ks. nro 558310.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Nauhahiomakoneet |
|---|---|
| Paino | 45 kg |
| Valmistajan merkintä | GKS 75 |
| Nauhan leveys | 75 mm; 75 mm; 75 mm |
| Nauhan pituus | 2000 mm |
| Enimmäiskierrosluku: | 3000 min-1 |
| Energiansyöttö | Verkkokäyttöinen |
| Tehonkulutus | 1500 W |
| Verkkojännite | 400 V |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 077608 |
|---|---|
| EAN | 4014586888279 |