Akkunauhaviila
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Erittäin kevyt akkukäyttöinen nauhaviila (vain 1,0 kg tai 1,1 kg 2 Ah akulla) väsymättömään työskentelyyn.
- Kaksi nopeusaluetta + säätöyksikkö portaattomaan nopeudensäätöön.
- Peruutus – mahdollistaa käyttäjälle hihnan suunnan valinnan kipinöiden/lastujen suuntaamiseksi.
- 360 asteen työkaluton pään säätö.
- Yhden käden käyttö – mahdollistaa työskentelyn ahtaissa tiloissa ja on ihanteellinen yläpuolisiin töihin.
Toimitussisältö
Ilman akkua ja ilman laturia.
Huomautus
Sopivia akkuja ja latureita saatavana alkaen nro 073814.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Nauhaviila |
|---|---|
| Paino | 1,1 kg |
| Valmistajan merkintä | M12 FBFL13 |
| Energiansyöttö | Verkkokäyttöinen |
| Kierroslukualue | 0 - 14500 |
| Maksimitärinät standardin mukaan | 1.69 m/s2 |
| Hiomanauhan pituus | 457 |
| Hiomanauhan leveys | 13 mm |
| Nauhanopeus | 0 - 1105 m/min |
| Sopiva akkumerkki/akkutyyppi/jännite | Milwaukee tyyppi B 12 V; Milwaukee tyyppi B 12 V; Milwaukee tyyppi B 12 V |
| Akun jännite | 12 V |
| Akkutyyppi | Litiumioni |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 0 |
| Valmistajan merkintä | M12 FBFL13 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 077717 |
|---|---|
| EAN | 4058546412456 |