Kulmahiomakoneet Ag10-115ek
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Milwaukee
- Tuotenumero
- G077103AG10-115EK
- Varastotilanne
- 16kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
Rakenne
Kevyt ja tehokas 115 mm yhden käden kulmahiomakone kompaktissa ja kätevässä muodossa; vaihdepää käännettävissä 90° välein, suojakuvun pikakiristys/säätö, M14-hioma-akselin kierre.
1000 W moottori, karalukitus, uudelleenkäynnistyksen esto.
Toimitussisältö
Sisältää suojakuvun, kiinnityssarjan ja sivukahvan.
Rakenne
Kevyt ja erittäin tehokas 115 mm yhden käden kulmahiomakone kompaktissa ja kätevässä koossa, vaihdepää käännettävissä 90° välein, suojakotelon pikäsäätö, M14-hiomakarakierre.
1000 W moottori, karalukitus, uudelleenkäynnistyssuoja.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Kulmahiomakoneet |
|---|---|
| Usp1 | AG10, 1 000 W |
| Usp2 | uudelleenkäynnistyksen estolla, M14-hiomakarakierre |
| Paino | 2,1 kg |
| Valmistajan merkintä | AG10-115EK |
| Energiansyöttö | Verkkokäyttöinen |
| Tehonkulutus | 1000 W |
| Maksimitärinät standardin mukaan | 8,3 m/s2 |
| Levyn enimmäis-⌀ | 115 mm |
| Suurin katkaisusyvyys | 28 mm |
| Uudelleenkäynnistyksen esto | kyllä |
| Kierroslukualue | 11000 min-1 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G077103AG10-115EK |
|---|---|
| EAN | 4002395260867 |