Kulmahiomakoneet
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Milwaukee-kulmahiomakone, jossa pehmeä käynnistys, uudelleenkäynnistyksen esto ja ylikuormitussuoja.
Toimitussisältö
Sivukahva, suojakupu, 4 m verkkokaapeli.
Rakenne
1750 W / 150 mm kulmahiomakone, jossa vakiotehoelektroniikka, takaiskun suoja, tärinänvaimennettu kahva sekä laikanvaihto ilman työkaluja.
FIXTEC-kiristysmutteri sisältyy.
Malli
Milwaukee-kulmahiomakone, jossa pehmokäynnistys, uudelleenkäynnistyssuoja ja ylikuormitussuoja.
Toimitussisältö
Sivukahva, suojakupu, 4 m verkkokaapeli.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Kulmahiomakoneet |
|---|---|
| Usp1 | AGV |
| Usp2 | uudelleenkäynnistyksen estolla, pehmeällä käynnistyksellä |
| Paino | 3 kg |
| Valmistajan merkintä | AGV17-150XCProTector/kuolleen miehen kytkin |
| Enimmäiskierrosluku: | 9500 min-1 |
| Energiansyöttö | Verkkokäyttöinen |
| Tehonkulutus | 1750 W |
| Maksimitärinät standardin mukaan | 8.7 m/s2 |
| Levyn enimmäis-⌀ | 150 mm |
| Suurin katkaisusyvyys | 45 mm |
| Pehmokäynnistys | kyllä |
| Uudelleenkäynnistyksen esto | kyllä |
| Takapotkun pysäytin | kyllä |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 077141 |
|---|---|
| EAN | 4002395243990 |