Kulmahiomakone WS8-115S
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Kevyt ja tehokas115 mm:n yhden käden kulmahiomakone, pieni ja kätevä koko, käyttöpää kiertyy 90°:n välein, suojakuvun pikasäätö, M14-hiomakarakierre.
Toimituksen sisältö
Sisältää suojakuvun, kiinnityssarjan ja lisäkahvan.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Kulmahiomakoneet |
|---|---|
| Usp1 | WS8, 800W |
| Usp2 | uudelleenkäynnistyksen estolla, M14-hiomalaikan karakierre |
| Paino | 1,9 kg |
| Valmistajan merkintä | WS8-115S |
| Energiansyöttö | Verkkokäyttöinen |
| Tehonkulutus | 800 W |
| Maksimitärinät standardin mukaan | 4.2 m/s2 |
| Levyn enimmäis-⌀ | 115 mm |
| Suurin katkaisusyvyys | 28 mm |
| Uudelleenkäynnistyksen esto | kyllä |
| Kierroslukualue | 12000 min-1 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G077104WS8-115S |
|---|---|
| EAN | 4002395150519 |