Kulmahiomakone GWX ilman akkua
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
- Helppo ja nopea: Kulmahiomakoneen lisävarusteiden vaihto helposti ilman poisheitettäviä osia ja lisätyökaluja.
- Erillistä avainta ei enää tarvita.
- Kattava: Laaja valikoima kulmahiomakoneita ja tarvikkeita täydellä taaksepäin yhteensopivuudella.
- Maksimaalinen käyttömukavuus 100 % työkaluttoman ja nopean tarvikkeen vaihdon ansiosta.
- Luotettava: Pyörimissuunnasta riippuvaisia tarvikkeita ei voi enää asentaa väärin innovatiivisen X-LOCK-järjestelmän ansiosta. Paras mahdollinen käyttäjäsuojaus oikein asennettaessa kuuluvan äänimerkin ansiosta.
- Siisti työ ilman rumia naarmuja! Vähemmän selviä ja vähemmän hiontajälkiä X-Lock-kulmahiomakoneilla.
Huomautus
Sopivat ProCore 18 V -akut ja aloitussarjat ovat saatavilla tuotenumeroilla 073857 koko C18 ja 073865 koko C18.
Rakenne
Akkukäyttöinen kulmahiomakone, jossa BITURBO-hiiliharjaton teknologia ja X-Lock.
- Sama teho kuin verkkokäyttöisellä laitteella, 1000–1800 W.
- Mahdollistaa nopeamman katkaisun ja suuremman metallin poistonopeuden kuin aiemmat akkukäyttöiset hiomakoneet.
- Lisää turvallisuutta älykkäällä jarrujärjestelmällä, Kick Back- ja Drop Control -toiminnoilla.
- Varustettu yksittäisten nopeusportaiden valinnalla ohjauspaneelista sekä Bluetooth® Connectivity -toiminnolla.
Toimitussisältö
Ilman akkuja ja ilman laturia. Sis. Vibration Control -lisäkahva, suojakupu, L-Boxx 136.
Rakenne
- Helppo ja nopea: kulmahiomakoneen tarvikkeet on helppo vaihtaa ilman hävitettäviä osia ja ilman lisätyökaluja.
- Erillistä avainta ei enää tarvita.
- Kattava: laaja valikoima kulmahiomakoneita ja tarvikkeita täydellä taaksepäin yhteensopivuudella.
- Maksimaalinen käyttömukavuus 100 % työkaluttoman ja nopean tarvikkeenvaihdon ansiosta.
- Luotettava: pyörimissuunnasta riippuvaisia tarvikkeita ei voi enää asentaa väärin innovatiivisen X-LOCK-järjestelmän ansiosta. Paras mahdollinen käyttäjäsuoja oikeasta asennuksesta kertovan äänimerkin avulla.
- Siisti työ ilman rumia naarmuja! Vähemmän ja heikommin näkyviä hiontajälkiä X-Lock-kulmahiomakoneilla.
Huomautus
Sopivat ProCore 18 V -akut ja aloitussarjat löytyvät numerolla 073857 koko C18 ja numerolla 073865 koko C18
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Kulmahiomakoneet |
|---|---|
| Usp1 | 18 V |
| Usp2 | X-LOCK-järjestelmä |
| Paino | 2 kg |
| Valmistajan merkintä | GWX 18V-15 SC |
| Energiansyöttö | Akkukäyttöinen |
| Huomautus | BITURO; Kickback Control; Drop Control; BITURO; Kickback Control; Drop Control; BITURO; Kickback Control; Drop Control |
| Levyn enimmäis-⌀ | 125 mm |
| Uudelleenkäynnistyksen esto | kyllä |
| Takapotkun pysäytin | kyllä |
| Sopiva akkumerkki/akkutyyppi/jännite | Bosch 18 V; Bosch 18 V; Bosch 18 V |
| Akkukapasiteetti | 8 Ah |
| Sarja | X-LOCK-järjestelmä |
| Pakkaus | Järjestelmälaukku (L-Boxx) |
| Akun jännite | 18 V |
| Akkutyyppi | Litiumioni |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 0 |
| Kierroslukualue | 3400–9800 min-1 |
| Työkalukiinnike | X-LOCK-järjestelmä |
| Datalähtö | Bluetooth®-liitäntä |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 077011 |
|---|---|
| EAN | 3165140964562 |