Kulmahiomakone GWS
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
720 W 115 mm kulmahiomakone, jossa pieni kahvan ympärysmitta; tarjoaa optimoidun ergonomian työskentelyyn ilman väsymistä.
- Nopeuden esivalinta mahdollistaa monia eri käyttökohteita.
Toimitussisältö
Sis. kiertymissuojatun suojakotelon, kiinnityssarjan ja sivukahvan.
Rakenne
Tehokas kulmahiomakone kompaktissa rakenteessa, jossa parannettu teho–otetuntuma-suhde, nopeuden esivalinta ja älykäs jarrujärjestelmä
- nopeuden esivalinnalla
- Älykäs jarrujärjestelmä nopeaan jarrutukseen työkalun poiskytkennän yhteydessä sekä pudotuksenhallintaan.
- Kickback Control, uudelleenkäynnistyssuoja ja tärinänvaimennettu sivukahva takaavat korkean käyttäjäsuojan.
Rakenne
720 W 115 mm kulmahiomakone pienellä otekierrolla, tarjoaa optimoidun ergonomian väsymättömään työskentelyyn.
- Nopeuden esivalinta mahdollistaa monipuoliset käyttökohteet.
Toimitussisältö
Sisältää kiertymättömän suojakuvun, kiinnityssarjan ja sivukahvan.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Kulmahiomakoneet |
|---|---|
| Paino | 2.3 kg |
| Valmistajan merkintä | GWS 17-125 SB |
| Energiansyöttö | Verkkokäyttöinen |
| Tehonkulutus | 1700 W |
| Huomautus | Älykäs jarrujärjestelmä; Älykäs jarrujärjestelmä; Älykäs jarrujärjestelmä |
| Levyn enimmäis-⌀ | 125 mm |
| Pakkaus | Järjestelmälaukku (HD = Heavy Duty) |
| Kierroslukualue | 2800–11500 min-1 |
| Nimellisjännite | 230 V |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 077109 |
|---|---|
| EAN | 4059952576657 |