Akkukulmahiomakoneet
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Pölynkestävä ja tehokas 18 V AMPShare -akkukulmahiomakone tehokkaisiin katkaisu-, hionta- ja jäysteenpoistotöihin. Kaksinkertainen tuottavuus – jopa 45 % enemmän katkaisuja kuin aiemmalla järjestelmällä tehokkaan koneen ja suorituskykyisen ProCORE-akkukokonaisuuden täydellisen yhdistelmän ansiosta. Kestävä ja vankka täysin suljetun moottorikotelon ansiosta. Tämä suojaa moottoria aggressiiviselta keraamiselta pölyltä ja mineraalipölyltä. Innovatiiviset jäähdytysrivat varmistavat optimaalisen jäähdytyksen, mukaan lukien lämpötilavalvonta.
- Elektroninen kierrosluvun esiasetus. <Toimitussisältö
- Elektroninen kierrosluvun esivalinta.
Ilman akkua, ilman laturia. Sis. suojakupu, työkaluton pikakiinnitysmutteri, tärinänvaimennuskahva, avain, L-BOXX.
Huomautus
Sopiva aloitussetti löytyy numerolla 073863–073867.
Rakenne
Pölyä kestävä ja tehokas 18 V AMPShare -akkukulmahiomakone tehokkaisiin katkaisu-, hionta- ja jäysteenpoistotöihin. Kaksinkertainen tuottavuus – jopa 45 % enemmän katkaisuja kuin aiemmalla järjestelmällä tehokkaan koneen ja huipputehokkaan ProCORE-akkujärjestelmän täydellisen yhdistelmän ansiosta. Kestävä ja vankka täysin suljetun moottorikotelon ansiosta. Tämä suojaa moottoria aggressiiviselta keraamiselta pölyltä ja mineraalipölyltä. Innovatiiviset jäähdytysrivat varmistavat optimaalisen jäähdytyksen, mukaan lukien lämpötilan valvonta.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Kulmahiomakoneet |
|---|---|
| Paino | 2 kg |
| Valmistajan merkintä | CCG18-115-12 AS |
| Energiansyöttö | Akkukäyttöinen |
| Maksimitärinät standardin mukaan | 3.7 m/s2 |
| Levyn enimmäis-⌀ | 115 mm |
| Suurin katkaisusyvyys | 25 mm |
| Uudelleenkäynnistyksen esto | kyllä |
| Sopiva akkumerkki/akkutyyppi/jännite | Bosch 18 V; Bosch 18 V; Bosch 18 V |
| Pakkaus | Järjestelmälaukku (L-Boxx) |
| Akun jännite | 18 V |
| Akkutyyppi | Litiumioni |
| Kierroslukualue | 2500 - 8500 min-1 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 077107 |
|---|---|
| EAN | 4068708004719 |