Kulmahiomakoneet, akku M18FSAGV M18fsagv
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Milwaukee
- Tuotenumero
- G077105M18FSAGV
- Varastotilanne
- 6kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
Rakenne
Akkukulmahiomakone 115 mm POWERSTATE™-moottorilla (harjaton) erittäin vaativiin käyttökohteisiin. REDLINK PLUS™ -elektroniikka tarjoaa nykyaikaisen digitaalisen ylikuormitussuojan koneelle ja akulle ja pitää tehon kuormituksessa tasaisena. Kuolleen miehen kytkimellä.
Toimitussisältö
Ilman akkua, ilman laturia. Sis. pahvilaatikon.
Huomautus
Sopiva aloitussetti saatavana alkaen nro 073826.
Rakenne
Akkukäyttöinen 115 mm kulmahiomakone POWERSTATE™-moottorilla (harjaton) erittäin vaativiin käyttökohteisiin. REDLINK PLUS™ -elektroniikka tarjoaa nykyaikaisen digitaalisen ylikuormitussuojan koneelle ja akulle ja pitää tehon kuormituksessa tasaisena. Kuolleen miehen kahvalla.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Kulmahiomakoneet |
|---|---|
| Usp1 | 18V |
| Usp2 | X-LOCK-järjestelmä |
| Paino | 2.7 kg |
| Valmistajan merkintä | M18 FSAGV115XPDB-0 |
| Energiansyöttö | Akkukäyttöinen |
| Maksimitärinät standardin mukaan | 2.1 m/s2 |
| Levyn enimmäis-⌀ | 115 mm |
| Suurin katkaisusyvyys | 28 mm |
| Uudelleenkäynnistyksen esto | kyllä |
| Kuolleen miehen kytkin | kyllä |
| Ylikuormitussuoja | kyllä |
| Sopiva akkumerkki/akkutyyppi/jännite | Milwaukee tyyppi B 18 V; Milwaukee tyyppi B 18 V; Milwaukee tyyppi B 18 V |
| Akkukapasiteetti | 5 Ah |
| Sarja | X-LOCK-järjestelmä |
| Pakkaus | Järjestelmälaukku (HD = Heavy Duty) |
| Akun jännite | 18 V |
| Akkutyyppi | Litiumioni |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 0 |
| Kierroslukualue | 8500 min-1 |
| Moottorin rakenne | harjaton moottori |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G077105M18FSAGV |
|---|---|
| EAN | 4058546360566 |